15.6", 1920х1080 (FullHD), 250nits, Intel Core i5-1235U (3.3 — 4.4 ГГц), 16 ГБ, SSD — 512 ГБ, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro, 1.69 кг, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U (3.3 - 4.4 ГГц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 362 мм |
| Вага | 1.69 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 42 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2 Type-C;LAN (RJ-45);USB 2.0;USB 3.2;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 233 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Asus ExpertBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | 2024 року;для дому;для підлітків;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;на Windows |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
| Яскравість | 250nits |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 029 ₴








