
Рюкзак для ноутбука RivaCase 14" 8524 Cardiff, Black (8524Black)
1 649 ₴
- В наявності
- Код: 00-00002299
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рекомендований розмір ноутбуку - 14", Матеріал - поліестер, розміри загальні - 310x110x415 мм, Колір - чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота основного відділення | 365 мм |
| Гарантія | 24 |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Розміри загальні | 310x110x415 мм |
| Тип застежки | блискавка;магніт |
| Ширина основного відділення | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 649 ₴









