для домашніх ПК, базовий захист, лінійно-інтерактивний (line interactive), 600 Вт, 1000 В*А, апроксимована синусоїда, 175 до 265 В, 12V / 7AH x 2, LCD - дисплей, 188 x 120 x 350 мм, 11 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11 кг |
| Вхідна напруга | 175 до 265 В |
| Вихідна потужність | 600 Вт |
| Вихідна напруга | 1000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 7AH x 2 |
| Клас товару | для домашніх ПК;базовий захист |
| Кількість вихідних розеток | 3 |
| Кількість АКБ | 2 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 188 x 120 x 350 мм |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Форма вихідної току | апроксимована синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 417 ₴


