Корпус 1stPlayer із вбудованим блоком живлення на 450 Вт вироблений у форм-факторі MidiTower. Універсальний дизайн, чудове складання й додаткові можливості задовольнять більшість вимог користувачів. Корпус має всі потрібні роз'єми та інтерфейси, як-від USB, аудіовхід і вихід. Добра циркуляція повітря забезпечується вентиляційними отворами верхньої та задньої панелей. З одного боку є віконце.
Корпус виготовлений зі сталі SPCC завтовшки 0.45 мм. Завдяки використанню високоміцної сталі корпус не гнеться й не гримить. Акуратне оброблення країв не дасть змоги поранитися під час установлення комплектуючих у корпус.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.55 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 330 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;1 x USB 3.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Класичні |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна висота процесорного кулера | 150 мм |
| Матеріал корпусу | метал; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x8 см;Front 3x12 см;Side 1x12 см |
| Наявність блоку живлення | з блоком живлення |
| Потужність блока живлення | 450 Вт |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX |
| Розмір, мм | 190 х 372 х 413 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴



