1700, 24 ядра, 32 потоки, 2.0 GHz, 5.6 GHz, Максимальний TDP - 219 Вт, 7nm, Кеш-пам'ять - 36 MB Intel Smart Cache, L2: 32MB, Intel UHD Graphics 770, Raptor Lake, підтримка Turbo Boost, BOX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Країна виробник | США |
| Сімейство процесора | Intel Core i9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кулер в комплекті | є |
| Внутрішня тактова частота | 2.0 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтегрована графіка | Intel UHD Graphics 770 |
| Кеш-пам'ять | 36 MB Intel Smart Cache |
| Кількість потоків процесора | 32 потоки |
| Кількість ядер процесора | 24 ядра |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 89.6 GB/s |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.6 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 5600 MHz |
| Максимальний TDP | 280 Вт |
| Максимальний обсяг оперативной пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Охолодження в комплекті | кулер у комплекті |
| Покоління процесорів Intel | Raptor Lake |
| Техпроцес | 7nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4;DDR5 |
| Тип постачання | BOX |
| Тип сокету | s1700 |
| Частота графічного процесора | 300 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 063 ₴

