Система охолодження Windforce
Система охолодження WINDFORCE включає три 90-мм вентилятори з унікальними лопатями, поперемінне обертання, 7 композитних мідних теплових трубок, випарну камеру, що безпосередньо стосується графічного процесора, активні 3D-вентилятори та екранне охолодження, які разом забезпечують високоефективне відведення тепла.
Альтернативне обертання
Зменште турбулентність сусідніх вентиляторів та збільште тиск повітряного потоку.
3D активний вентилятор
3D Active fan забезпечує напівпасивне охолодження, і вентилятори залишаються вимкненими, коли графічний процесор знаходиться в режимі низького навантаження або в грі з низьким енергоспоживанням.
Графен наномастило
Графенова нано-мастило може продовжити термін служби вентилятора з підшипником ковзання у 2.1 рази, що близько до терміну служби подвійного шарикопідшипника, і працює тихіше.
Парова камера та теплова труба
Випарна камера безпосередньо контактує з графічним процесором у поєднанні з композитними тепловими трубками, які швидко передають тепло графічного процесора та відеопам'яті на радіатор.
Охолодження екрана
Розширений радіатор пропускає повітря, забезпечуючи найкраще відведення тепла.
RGB Fusion
Легендарне освітлення з трьома кільцями забезпечує чудову візуальну насолоду. Ви можете вибрати будь-який світловий ефект або синхронізувати його з іншими пристроями в Gigabyte Control Center. Подвійний біос
Заводським налаштуванням за замовчуванням є режим OC, що забезпечує користувачам найкращу продуктивність. Проте перемикання в беззвучний режим буде тихішим.
Захисна металева задня пластина
Металева задня пластина не лише надає естетичної форми, але й покращує структуру відеокарти, забезпечуючи повний захист.
Індикатор потужності
При виявленні будь-яких порушень у подачі живлення індикатор попередить гравців миготінням світла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Графічний чіпсет | GeForce RTX 4070 TI |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR6X |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтерфейси | 1 x HDMI 2.1;3 x DisplayPort 1.4 |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 12 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 192 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 16 pin |
| Розміри (мм) | 300 x 130 x 58 мм |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Тип підключення | PCI-Express 4.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 21000 MHz |
| Частота процесора | 2640 MHz |
- Ціна: 43 849 ₴









