Thermaltake Pacific G1/4 Pressure Equalizer Stop Plug являє собою клапан-заглушку для скидання надлишкового повітряного тиску в помпі. Має стандартну різь G1/4 і гумову прокладку ущільнювача для запобігання протіканню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermaltake |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12.9 мм |
| Гарантія | 24 |
| Додатково | Клапан для скидання тиску |
| Діаметр | 18 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість | 1 |
| Матеріал | Латунь |
| Різьба | G1/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴

