Хомути затискні Topex широко використовуються, у тому, для з’єднування, скріплювання дротів, електричних дротів у хатньому господарстві, в автомобілі, на роботі тощо. Марка TOPEX адресована майстрам, які займаються дрібним ремонтом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TOPEX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 0 |
| Довжина: | 200 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість в пакованні | 75 шт. |
| Матеріал | Нейлон |
| Розміри | 4.8 х 200 мм |
| Ширина | 4.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 108 ₴

