Акумулятор для ноутбука ACER Aspire 5230 (AS07B51, AC 5520 3S2P) 10.8V 5200mAh PowerPlant (NB00000146) - це важлива частина портативного комп'ютера, яка і дозволяє ноутбуку називатися мобільним пристроєм. Завдяки сучасним технологіям, в літієво-іонному акумуляторі відсутній 'ефект пам'яті' і він може підтримувати автономну роботу ноутбука більш тривалий час.
Різниця між вольтажем старого і нового акумулятора не повинна бути більше 0.5V. Термін служби будь акумуляторної батареї обмежений. Рекомендується її міняти через кожні 2-3 роки. Акумулятори для ноутбуків після закінчення терміну служби інформують користувача про необхідність його заміни. Виробники реалізують подібні попередження програмно в самому акумуляторі.
Різниця між вольтажем старого і нового акумулятора не повинна бути більше 0.5V. Термін служби будь акумуляторної батареї обмежений. Рекомендується її міняти через кожні 2-3 роки. Акумулятори для ноутбуків після закінчення терміну служби інформують користувача про необхідність його заміни. Виробники реалізують подібні попередження програмно в самому акумуляторі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 5200mAh |
| Тип | ліцензійний |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 6 cell |
| Напруга | 10.8V |
| Потужність | 56 Wh |
| Розміри | 205 x 68.27 x 20 мм |
| Тип | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴

