Philips 275V8LA/00 — монітор від відомого виробника, що призначений для використання як в домашніх умовах, так і в офісі. Він отримав 27-дюймовий екран з VA-матрицею та роздільною здатністю Full HD (1920x1080). Вона дозволить працювати, грати або дивитись відеоконтент без втрати якості зображення навіть у сонячний день.
Монітор легкий, має достатньо тонку рамку, яка дозволяє при наявності декількох ідентичних виробів створити мультимоніторну конфігурацію. Така можливість дозволить глибше поринути у події динамічної гри або захопливого фільму. Також таку конфігурацію часто використовують для роботи з редагуванням фото чи відео. Із інтерфейсів наявні порти – DP, HDMi.
Дизайн виробу стильний, виконаний в класичному чорному кольорі. Підставка отримала лаконічний дизайн. Вона забезпечить монітору надійну стійкість. Завдяки кріпленню VESA, виріб можна розміщати на стіну для економії простору кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | VA |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone;1 х DisplayPort;1 х HDMI |
| Висота видимої зони | 335.66 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | 2 х 2 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність хххх:1 | Mega |
| Контрастність статична | 4000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.2331 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | LCD;TFT;великі;для фільмів |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Безрамковий;Для відеомонтажу;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 4мс |
| Частота оновлення екрана | 75 Гц |
| Ширина видимої області | 596.74 мм |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 7 035 ₴







