Shadow Rock Slim забезпечує дуже високу продуктивність охолодження до 190 Вт TDP і практично безшумну роботу. Ідеальний кулер для high-end систем у корпусах з обмеженим простором.
Компактна конструкція
Потужне охолодження в обмеженому просторі
Компактна конструкція кулера забезпечує чудову ефективність охолодження в обмеженому просторі, що робить Shadow Rock ідеальним рішенням для high-end систем у невеликих корпусах. Завдяки компактному радіатору кулер не перекриває слоти оперативної пам'яті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (загальна) | 710 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 5 теплових труб |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Колір | сріблястий;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1600 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немає |
| Під сокет | 1151;1200;2011-3;AM4;FM2;FM2+;1150;1155;1156;1366;2011;AM2;AM2+;AM3;FM1 |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 163 х 130 х 121 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 24.4 dB |
| Система підшипників | Підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою (Rifle bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 419 ₴








