Блок живлення TPS-400S відноситься до інноваційної високотехнологічної серії TASK, що відповідає всім екологічним нормам і чинним стандартам якості як європейського, так і світового ІТ-ринку. Ефективність роботи > 85% в мережах 115-230В та сертифікація за стандартом TÜV дозволяють йому стати надійним компаньйоном для будь-яких комп'ютерних систем.
Безпека:
- UVP (Захист від пониження напруги в мережі)
- OVP (Захист від підвищення напруги в мережі)
- SCP (Захист від короткого замикання)
- OPP (Захист від перевантаження)
- AFC (Автоматичний контроль швидкості вентилятора)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Країна виробник | Китай |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 1 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 24pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 30А |
| OutputСurrent +3,3V | 17A |
| OutputСurrent +5V | 16A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Потужність блока живлення | 400 Вт |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 87 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 1x6+2 pin |
| Форм-фактор | ATX 12V v2.3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 130 ₴






