некерований, в стійку, Портів - 16, Gigabit Ethernet, Комутація - 32 Гбіт/с, МАС - 8000 адрес, Робота - від 0˚ до 40˚ C, Ш - 279 мм, Г - 170 мм, В - 44 мм, 0.97 кг, 16x10/100/1000TX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cisco |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Flash-пам'ять | 16 Мб |
| Jumbo-фрейм | 9216 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Буфер пакетів | 2 Мб |
| Вага | 0.97 кг |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія | 60 |
| Глибина | 170 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 110-220 В |
| Комутаційна здатність | 32 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість 1000TX портів | 16x10/100/1000TX |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Кількість портів | 16 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Тип | некерований |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 23.8 Mpps |
| Ширина | 279 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 634 ₴

