
Акумулятор до ноутбука HP EliteBook 8560w (HP8560LH, VH08XL) 14.8V 5200mAh PowerPlant (NB460564)
1 499 ₴
- В наявності
- Код: 00-00079392
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Завдяки сучасним технологіям, в літієво-іонному акумуляторі відсутній "ефект пам'яті" і він може підтримувати автономну роботу ноутбука більш тривалий час.
Акумулятор для ноутбука PowerPlant - це новітня високотехнічна розробка з використанням тільки якісних елементів живлення і оригінальних чіпів. Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників, акумулятор увібрав в себе тільки ключові переваги. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тесту за різними критеріями.
Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряду, відсутність "ефекту пам'яті", збереження заряду при тривалій експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють АКБ стати повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 5200mAh |
| Вага | 0,39 кг. |
| Тип | ліцензійний |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 8cells |
| Напруга | 14.8V |
| Розміри | 270.7 x 54 x 24.3 мм |
| Тип | Li-Ion |
- Ціна: 1 499 ₴


