Грайте старанніше і довше в повному комфорті з Armor Elite. Стабільне, ергономічне і регульоване (включно з нахилом на 160º і регулюванням за висотою).
Неперевершений комфорт
Cougar Armor Elite забезпечує комфорт і стабільність, які вам необхідні, щоб залишатися розслабленим і здоровим під час довгих ігрових сесій. Повністю регульовані та виготовлені з матеріалів найвищої якості, Armor Elite є прикладом відмінного дизайну Cougar, який став синонімом пристрасті до ігор. Armor Elite виготовлений з екошкіри, яка пропускає повітря, щоб ви залишалися свіжими і почувалися комфортно. У комплект Armor Elite входять дві подушки для голови та попереку. Відсутність фізичної напруги дає змогу повністю зосередитися на грі.
Регульований дизайн
Регулювання висоти. Легко відрегулюйте висоту за допомогою високоякісного газліфта. Відкидання спинки до 160º. Нахиляйте від 90 до 160 градусів. Гнучко і зручно для підтримки бажаної постави. Сидіть прямо під час роботи або ігор і лягайте для відпочинку. Нахил з опором. Не соромтеся відкидати крісло під будь-яким кутом без будь-яких обмежень, налаштовуючи опір ручкою регулювання, або ж зовсім заблокуйте нахил.
Регульований 2D-підлокітник, що регулюється
Регулювання висоти. Переміщення підлокітника вгору або вниз допоможе вам знайти найбільш підходяще положення для ігор. Регулювання вліво/вправо. Підходить для всіх розмірів тіла і положень.
Якість і безпека
Повністю сталева рама. Каркас Armor Elite виготовлений зі сталі, що не тільки гарантує довговічність, а й забезпечує надійну підтримку вашого тіла.
Вишитий логотип
Armor Elite має знак справжнього геймера: на відміну від друкованих логотипів інших брендів, Cougar вишив свій знак, щоб він не псувався і не зношувався протягом довгого часу.
Неперевершена якість
Серцем будь-якого ігрового крісла є його газліфт. Cougar не економить на якості цього життєво важливого компонента і використовує газліфтний циліндр класу 4, щоб гарантувати неперевершену безпеку і надійність. Плавна робота і неймовірний опір - найкраща гарантія якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 82 см |
| Гарантія | 12 |
| Замок регулювання нахилу | Да |
| Колір каркаса | чорний |
| Цвет обивки | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал покриття | екошкіра |
| Матеріал рами | Метал |
| Межа нахилу спинки | 160° |
| Налаштування пом'якшення попереку | Да |
| Налаштування підголівника | Да |
| Налаштування підлокітників | 2D |
| Нижній поріг висоти сидіння | 36 см |
| Основа | 5 ніжок із колесами |
| Потрібна збірка | Да |
| Розмір роликів | 50 мм |
| Тип механізму | газ-ліфт |
- Ціна: 9 610 ₴





