Некерований комутатор PoE з 4 портами RJ45 10/100M і 2 портами RJ45 uplink 10/100M. Порти 1-4 підтримують стандарт IEEE802.3af/at PoE. Налаштуйте функціональний перемикач, можете реалізувати ізоляцію 1-4 портів VLAN і 10M/250 метрів розширення передачі. Вбудований блок живлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ONV |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Блок живлення | вбудований |
| Буфер пакетів | 0.768 Мб |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота | 40 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet;IEEE 802.3af/at, Power over Ethernet;IEEE 802.3i 10BASE-T Ethernet;IEEE |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 142 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 5% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 1.6 Гбіт/с |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 4x10/100TX |
| Кількість PoE+ портів | 4xPoE |
| Кількість Uplinks портів | 2 x FE RJ-45 |
| Кількість WAN портів | немає |
| Кількість портів | 6 |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | 2 x 10/100 Base-T uplink;4 x PoE 100/Base-T |
| Робоча температура | от -20˚ до 55˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 1000 адрес |
| Споживана потужність (максимальна) | 65 Вт |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40˚ до 75˚С |
| Тип | некерований |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 087 ₴





