Рекомендований розмір ноутбуку - 15.6", Матеріал - нейлон, об`єм - 29 л, Особливості - бічні кишені, розміри загальні - 435 х 325 х 315 мм, вага - 0,7 кг, Колір - чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Case logic |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Нейлон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Тип | Рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,7 кг |
| Висота основного відділення | 385 мм |
| Гарантія | 12 |
| Об'єм | 29 л |
| Особливості | бічні кишені |
| Спинка | жорстка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 380 ₴







