10/100/1000BASE-T Ethernet, LAN — 4, VPN — так, 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 430 г |
| Висота | 28 мм |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE;IEEE 802.3at PoE+ |
| Гарантія | 36 |
| Глибина | 109 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 128 МБ |
| Підтримка VPN | Да |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c;VPN роутери |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 207 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 639 ₴






