Ore Tempered Glass
Корпус формату mid-tower для високопродуктивних ПК; передня панель із сітчастою решіткою покращує вентиляцію компонентів. У комплекті поставки вентилятор Saturn 12 FRGB зі статичною RGB-підсвічуванням, яка надасть стильного вигляду вашому ПК. Бічна панель із загартованого скла дозволяє розглянути всі компоненти системи. Кріплення на кожусі БП дозволяє встановити до 2х120-мм вентиляторів для охолодження відеокарти.
- Сітчастий дизайн передньої панелі покращує вентиляцію
- У комплекті поставки вентилятор Saturn 12 FRGB зі статичною RGB-підсвічуванням
- Бічна панель із загартованого скла для демонстрації внутрішньої частини системи
- Кріплення на кожусі БП дозволяє встановити до 2 х 120-мм вентиляторів для охолодження відеокарти
- Підтримує використання охолодження рідини в передній частині корпусу для максимальної ефективності
- Конструкція з двома секціями для кращої вентиляції
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AeroCool |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 4.8 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 371 мм |
| Гарантія | 0 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;1 x USB 3.0;2 x Audio |
| Кардридер | Да |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 5 (2 в відсік 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 155 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 206 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см;Bottom 2x12 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на передній панелі |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з підсвічуванням;з пиловим фільтром |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 195 x 461 x 422 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 022 ₴










