Характеристики:
- тип клем - F3
- тип батареї - GEL (гелевий)
- напруга - 12 V
- внутрішній опір - 15mΩ
- ємність - 22 Ah
- максимальний струм розряду - 270A (5сек.)
- напруга заряду в циклічному режимі - 14.4 В ~ 15 В при 25 ° С
- напруга заряду в буферному режимі - 13,5 В ~ 13,8 В при 25 °С
- робоча температура, °С: -15 ~ 40°C
- розрядка: -15 ~ 50°C
- зарядка: 0 ~ 40°C
- розміри (ДхШхВ) - 182x77x168 мм (±3mm)
- вага - 6.2 кг (допуск ± 5,0%)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ultracell |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 22 Аг |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Особливості | гелева |
| Призначення | для ДБЖ;універсальні |
| Розмір | 182 x 77 x 168 мм |
| Також шукають | гелеві |
| Тип клем | F3 (M5) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 528 ₴

