Biostar TB360-BTC PRO 2.0 – модель, призначена для побудови систем, орієнтованих на видобуток криптовалют.
Процесорний роз'єм LGA1151 підтримує каміння Intel Core i7, i5, i3, Pentium та Celeron. Наявність 12 вбудованих слотів PCIe дозволяє значно прискорити видобуток біткоїна та інших криптовалют, а посилене живлення забезпечує підвищену стабільність.
Плата дозволяє встановлювати відеокарти безпосередньо, а акуратне розташування слотів PCIe знижує ризик пошкоджень від перевантаження по струму та короткого замикання.
На платі є два 24-контактні роз'єми і можна встановити два блоки живлення одночасно.
Материнська плата пропонує установку до двох планок оперативної пам'яті стандарту DDR4, одного твердотільного накопичувача, до 4 жорстких дисків, швидке Інтернет-з'єднання, відмінну якість звуку та безліч USB портів для підключення периферійних пристроїв.
Але що важливіше – стабільне електроживлення центрального процесора та висока продуктивність, значна економія коштів шляхом можливості підключення до 12 відеокарт, набір захисних технологій, що збільшують надійність та стійкість до відмов системи.
Унікальний BIOS для материнських плат серії BIOSTAR BTC може визначати стан відеокарт на екрані POST перед входом до операційної системи, а також перемикатися на майнінговий профіль та проводити налаштування для досягнення кращих результатів у видобуванні криптовалюти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biostar |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | LGA1151 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процессора | Coffee Lake |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x1 |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| M.2 | 1 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Три |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.1 |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC887 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x M.2 2280;4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | D-Sub (VGA);HDMI |
| Гарантія | 3 |
| Зовнішні порти | 1 x VGA;4 x USB 3.1 Gen1;1 x RJ45;2 x USB 2.0;2 x PS/2;1 x HDMI;3 x Audio |
| Колодки | 1 x USB 3.1 Gen1;2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;1 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | Без контролера RAID |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 2666 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Призначення | для майнінгу |
| Підтримка ОС | Windows 10;Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | 8-е и 9-е покоління Intel Core i7/Core i5/Core i3/Pentium/Celeron |
| Сокет | 1151 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Частота оперативної пам'яті | 1866 MHz;2133 MHz;2400 MHz;2666 MHz |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 210 |
- Ціна: 1 969 ₴




