Тип - Li-Ion, вид - ліцензійний, ємність - 4400mAh, кількість комірок - 6cells, напруга - 14.4V, Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 4400mAh |
| Тип | ліцензійний |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 6cells |
| Напруга | 14.4V |
| Розміри | 204.8 x 49.7 x 21.25 мм |
| Тип | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 039 ₴


