
Акумулятор до ноутбука ASUS X401 (A32-X401) 10.8V 4400mAh PowerPlant (NB431083)
1 399 ₴
- В наявності
- Код: 00-00046542
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип - Li-Ion, вид - ліцензійний, виробник аккумулятора - PowerPlant, ємність - 4400mAh, кількість комірок - 6cells, напруга - 10.8V, Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 4400mAh |
| Тип | ліцензійний |
| Виробник аккумулятора | PowerPlant |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 6cells |
| Напруга | 10.8V |
| Потужність | 47 Wh |
| Розміри | 270 x 42 x 22 мм |
| Тип | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴
