Liquid Freezer III готовий до негайного використання завдяки встановленим вентиляторам радіатора в push-конфігурації. Кабелі вентиляторів вбудовані в оболонку шлангів, тому до материнської плати потрібно підключити лише один кабель. З MX-6 термокомпозитом, включеним у постачання, у вас є все необхідне для швидкої та простої установки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1840 г |
| Гарантія | 24 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 450 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 56.3 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 3-pin (помпа);4-pin (вентилятор) |
| Розмір водоблоку | 108.5 х 91 х 68.5 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 398 х 120 х 38 мм |
| Рівень шуму | 28 dB |
| Сокет | 1700;1851;AM4;AM5 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тиск | 2.2 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 382 ₴






