Dr.MOS
Dr.MOS – це інтегрована система живлення, оптимізована під синхронну подачу вольтажу для ресурсомістких додатків! У порівнянні зі звичайними дискретними транзисторами, Dr.MOS розраховано подає високий струм по кожній фазі, покращуючи термальний результат і забезпечуючи найвищу продуктивність. надійних компонентів і забезпечує рівномірне живлення CPU, покращує продуктивність в іграх.
6-шарова друкована плата
Цілих 6 шарів друкованої плати забезпечують стабільність проходження електричного сигналу та профілів напруги, знижуючи температури та підвищуючи енергоефективність при розгоні пам'яті!
Підтримка DDR5 XMP та EXPO
Компанія ASRock дотримується концепції «стабільності та надійності» у всіх своїх розробках. Ця материнська плата виготовлена з матеріалів із низькими втратами, що дозволяє розганяти пам'ять DDR5, використовуючи готові профілі розгону. Якщо модулі пам'яті підтримують технології Intel XMP/AMD EXPO, процес розгону стає простим і приємним заняттям без зайвих зусиль.
PCIe 5.0 + монтаж на платі
У порівнянні зі звичайними роз'ємами PCIe типу «DIP», роз'єми типу «PCIe SMT» покращують прохідність сигналу та підвищують стабільність при високих швидкостях, що є критично важливим для стандарту PCIe 5.0. Новий інтерфейс PCI Express 5.0 розвиває приголомшливу швидкість до з, що відповідає потенціалу майбутніх відеокарт класу High-End.
Audio That Matters
При використанні навушників, гарнітури, зовнішніх колонок або вбудованого динаміка, через USB, Wi-Fi, аналоговий вихід або HDMI, аудіосистема Nahimic Audio забезпечить найкращі звукові враження з багатою деталізацією.
Покращена якість звуку
Могутні алгоритми забезпечать найкраще шумозаглушення під час розмови, підтримуючи постійний рівень гучності голосу незалежно від відстані до мікрофона. Аудіо рушій Nahimic динамічно очищає звук, видаляє сторонні шуми та вирівнює перепади по гучності. В результаті якість спілкування покращується.
Інтерфейс PCIe 4.0 для M.2
Ця материнська плата підтримує встановлення кількох накопичувачів M.2, один з яких може працювати за інтерфейсом наступного покоління PCI Express 4.0 M.2 SSD, який працює вдвічі швидше за попереднє 3-е покоління і відрізняється найвищою швидкістю передачі даних.
Мережа Dragon 2.5 Гб/С LAN
Розумна платформа 2.5 Гб/с LAN забезпечує максимальну мережну продуктивність, необхідну в домашніх мережах, при створенні контенту, онлайн-іграх та потокової трансляції високоякісного медіа. Мережева продуктивність у 2,5 раза вища порівняно з гігабітним Ethernet, що гарантує швидке та безкомпромісне з'єднання для ігор, передачі файлів та створення архівних копій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASRock |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 4 шт. |
| M.2 | 3 шт. |
| M.2 ver | 3 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v П'ять;1 v Три |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2;USB Type-C |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC897 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 244 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 3 x M.2 2280;4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | DisplayPort;HDMI |
| Гарантія | 24 |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1;2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power;1 x 8-pin +12V Power |
| Контролер RAID | 0;1;5;10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 7200 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 192 ГБ |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ОС | Windows 10;Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | Intel Core 14th/ 13th/ 12th Gen Processors, Intel Pentium Gold and Celeron Processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 5.0 x16;1 x PCI-E 3.0 x16 |
| Сокет | 1700 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Dragon RTL8125BG |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 244 |
- Ціна: 5 394 ₴






