DeepCool AK400 – це добре сумісний процесорний кулер з класичним компонуванням вежі з чотирьох теплових трубок з унікальним дизайном матричних ребер та високопродуктивним вентилятором FDB, який забезпечує чудове розсіювання тепла та надзвичайно низький рівень шуму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Колір | Білий |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 155 |
| Вага (загальна) | 661 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.56 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1850 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 66.47 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір (загальний) | 155 х 127 х 97 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 29 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;1700;AM4;AM5 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.13 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.04 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 865 ₴



