
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSRACK-13 3000VA (EG-UPSRACK-13)
19 907 ₴
- В наявності
- Код: 00-00063153
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
- Автоматичне регулювання вихідної напруги (АРН)
- Металевий корпус Rack 3.4U
- USB-інтерфейс керування
- РК-дисплей
- Захист від короткого замикання
- Сумісність з електрогенераторами будь-яких брендів
- Захист від перенапруг, стрибків напруги та грози
- Звукові та візуальні попереджувальні сигнали
- Захист від перезаряду та перерозряду
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 2400 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Вихідна напруга | 3000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 4 |
| Кількість АКБ | 2 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | для насосів опалення;на 220 вольт |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний;монтуємий в стійку |
| Форма вихідної току | чиста синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 6-10 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 907 ₴






