Найшвидший виграє
Цей найкращий у світі процесор для настільних ПК гарантує чудову продуктивність в іграх.
Цей найкращий у світі процесор для настільних ПК гарантує чудову продуктивність в іграх.
Технологія AMD StoreMI
Простий і швидкий спосіб розширити сховище даних настільного ПК з процесором AMD Ryzen та прискорити його роботу.
Простий і швидкий спосіб розширити сховище даних настільного ПК з процесором AMD Ryzen та прискорити його роботу.
AMD Ryzen VR-Ready Premium
Для користувачів, які хочуть отримати максимум задоволення від використання технології віртуальної реальності, компанія AMD пропонує високопродуктивні процесори Ryzen VR-Ready Premium.
Для користувачів, які хочуть отримати максимум задоволення від використання технології віртуальної реальності, компанія AMD пропонує високопродуктивні процесори Ryzen VR-Ready Premium.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen2 |
| Архітектура ядра AMD | Zen 2 |
| Версія PCI express | 3.0 |
| Внутрішня тактова частота | 3.6 GHz |
| Гарантійний термін | 12 |
| Дата виходу | 04.04.2022 |
| Інтегрована графіка | немає |
| Кількість потоків процесора | 12 потоків |
| Кількість ядер процесора | 6 ядер |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.1 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 384KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 3MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 8MB |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Розблокований множник | Да |
| Сокет | AM4 |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Також шукають | ігрові;для gtx 1050 ti;для gtx 1060;для rtx 2060;з авторозгоном (режим Turbo);з розблокованим множни |
| Техпроцес | 7nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип постачання | Tray |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 978 ₴

