гума, тканина, control, ігрові, Колір - чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E Gaming |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума;тканина |
| Особливості | ігрові |
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Розміри | 800 x 450 x 3 мм |
| Тип поверхні | control |
| Товщина | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴





