2E Gaming Pro Control — ігровий килимок зі стандартними габаритами. Стане чудовим доповненням до геймерської зони.
Належить до лінійки CONTROL, яка має фактурну поверхню з надміцного жакарду для вирішення тих задач, в яких потрібен максимальний контроль і чіткість кожного руху. Серія ігрових поверхонь 2E GAMING PRO має покращену текстуровану основу із гуми для фіксації положення на столі.
Водовідштовхувальна поверхня захищає від вологи, а краї надійно прошиті по контуру для довготривалого використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E Gaming |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 |
| Додатково | водонепроникний |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума;тканина |
| Особливості | ігрові |
| Розмір (ширина) | великий (400-500 мм) |
| Розміри | 450 x 400 x 3 мм |
| Тип поверхні | control |
| Товщина | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 431 ₴





