Powercom BNT-3000 AP - компактний пристрій безперебійного живлення, який призначений для захисту персональних комп'ютерів і невеликих робочих станцій від основних неполадок з електроживленням.
Powercom BNT-3000 AP використовується для захисту від перевантаження, захисту від високовольтних імпульсів, захисту від короткого замикання, захисту телефонної лінії, захисту локальної мережі.
Основні особливості Powercom BNT-3000 AP: інтерфейс RS232, інтерфейс USB, потужність 3000 ВА/1800Вт, комп'ютерні розетки - 6 х IEC 320, 12V/9Ah * 2 батарея.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Країна виробник | Китай |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 1800 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 155 до 275 В |
| Вихідна напруга | 3000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 3 |
| Клас товару | для робочих станцій;з автоматичною стабілізацією |
| Кількість вихідних розеток | 4/0 |
| Кількість АКБ | 3 |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | апроксимована синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 821 ₴

