
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker Basic VI 3000 STL LCD (10121194)
15 703 ₴
- В наявності
- Код: 00-00135765
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
для домашніх ПК, для робочих станцій, лінійно-інтерактивний (line interactive), 1800 Вт, 3000 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 162-290 В, АКБ - вбудована, 12V / 7AH x 4, LCD - дисплей, 151 х 394 х 225 мм, 18.1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwalker |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18.1 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 1800 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 162-290 В |
| Вихідна напруга | 3000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий фільтр | RJ-11;RJ-45 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 7AH x 4 |
| Кількість вихідних розеток | 4 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 4 |
| Кількість АКБ | 4 |
| Призначення | для домашніх ПК;для робочих станцій |
| РК-дисплей | дисплей |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 151 х 394 х 225 мм |
| Також шукають | для дому;на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 703 ₴



