Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Lenovo, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 135 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 135 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Lenovo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴



