
Блок живлення до ноутбуку Extradigital Dell 19.5V, 2.31A, 45W (4.5x2.7) (PSD3836)
617 ₴
- В наявності
- Код: 00-00124252
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Представляємо якісний і надійний блок живлення до ноутбука EXTRADIGITAL Dell 19.5V, 2.31A, 45W (4.5x2.7) (PSD3836), який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним.
Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому.
Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Висота | 48 мм |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.31 А |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 27 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 2.7 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Ширина | 112 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617 ₴




