Ubiquiti представляє LTU Rocket, першу радіостанцію Base-Station Point-to-Multi-Point (PtMP) в сімействі продуктів LTU. Працюючи в смузі частот 5 ГГц, LTU Rocket є спектрально-ефективної, стійкої до шуму PtMP точкою доступу, спеціально розробленої для бездротових інтернет-провайдерів (WISP).
Чудова продуктивність
LTU - це нова, запатентована технологія з індивідуальним дизайном, яка долає обмеження технології 802.11 Wi-Fi. Це дозволяє LTU забезпечувати значно вищу продуктивність у порівнянні з попередніми продуктами AirMAX, заснованими на 802.11 Wi-Fi.
LTU Rocket призначена для WISP. Її основний процесор обробки комунікацій забезпечує низьку затримку, можливість дальньої дії, гнучкість DFS, кращу вихідну потужність і поліпшену чутливість прийому.
LTU Rocket спроектована для сполучення з різними антенами Ubiquiti, щоб задовольнити потреби кожної установки. Комплект включає в себе монтажний кронштейн, який дозволяє використовувати точку доступу з секторної антеною airMAX 5 ГГц або антеною airMAX Omni для комплектної базової станції PtMP 5 ГГц. Ви можете навіть з'єднати три LTU Rocket з секторної антеною airPrism 5 ГГц 3x30 ° HD для спільного розміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Тип антени | Зовнішня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | WAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Вага | 468 г |
| Висота | 82 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 48 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Моніторинг та управління | Web-інтерфейс |
| Набір | 1 точка доступу |
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Робоча частота | 5 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | -40°C ~ +55°C |
| Стандарти мереж | ac (до 676 Мбіт/с) |
| Ширина | 244 мм |
- Ціна: 22 502 ₴







