Пристрій безперебійного живлення – це надійне рішення для захисту техніки внаслідок раптового зникнення постачання енергії, збоїв у живленні чи перепадів напруг. Він може служити резервним джерелом енергії для техніки, щоб користувач мав час зберегти роботу/документи/провести транзакції, а також запобігати пошкодженню техніки внаслідок збоїв у електропостачанні чи стрибків напруги.
Цей ПБЖ виготовлений компанією PowerWalker. Він належить до пристроїв лінійно-інтерактивного типу. Забезпечує вихідну напругу у вигляді синусоїди. Призначений для підтримки обладнання під час непередбачуваних збоїв у постачанні енергії. Має дисплей, який дозволить відстежувати й отримувати доступ до стану ПБЖ. Виготовлений у конструкції стійки/вежі з можливістю зміни напряму РК-дисплея. Підтримує широкий діапазон вхідної напруги для всіх середовищ і генератор змінного струму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwalker |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16.2 кг |
| Вихідна потужність | 900 Вт |
| Вихідна напруга | 1500 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS-232;USB |
| Кількість вихідних розеток | 4 x IEC 320 C13 |
| Кількість IEC розеток, шт | 4 |
| Кількість АКБ | 4 |
| Призначення | для мережевого обладнання;для домашніх ПК;для робочих станцій;для серверних стійок |
| РК-дисплей | дисплей |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 433 x 485 x 44 мм |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | монтуємий в стійку |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 23 181 ₴



