Джерело безперебійного живлення PowerWalker VFI 1500 CG PF1 (10122109)
Серія ДБЖ VFI забезпечує захист живлення систем з істинним безперервним подвійним перетворенням для серверів, мереж телефонії і передачі даних, медичного обладнання та промислових систем.
Конструкція джерела безперебійного живлення серії VFI дозволяє розміщувати їх як звичайним способом - горизонтально чи вертикально, так і змонтувавши в серверну стійку за допомогою додаткового комплекту Rack Kit. Пристрої даної серії обладнані автоматичним регулюванням вихідного рівня (AVR) з компенсацією зниженої та підвищеної напруги, завдяки чому забезпечують стабільну вихідну напругу, навіть якщо напруга на вході змінюється в широкому діапазоні.
Пристрої серії VFI оснащені графічним LCD-дисплеєм, вбудованим в передню панель ДБЖ. На дисплеї в реальному часі відображається детальна інформація про стан системи, а також значення ключових параметрів. Крім дисплея на передній панелі розташовані навігаційні клавіші, які спрощують і прискорюють настройку ДБЖ.
ДБЖ серії VFI поставляються зі спеціалізованим ПО WinPower, яке призначене для управління безпечним завершенням роботи системи в разі порушення мережевого електропостачання. Крім того, це ПЗ пропонує функції віддаленого моніторингу, повідомлення про стан системи, а також доступ до журналів подій і станів ДБЖ. ПО доступний у версіях для Windows, Mac, Linux і Unix. Особливості: можна підключати зовнішні акумуляторні блоки.
PowerWalker - німецька торгова марка, яка є частиною концерну BlueWalker. Вона досить молода, була заснована в 2004 році в місті Нойс. Головна продукція торгової марки - стабілізатори напруги, джерела безперебійного живлення, інвертори. Всі пристрої проходять чотириступінчасту перевірку: спочатку на виробництві, далі на етапі складання, на пост виробничому етапі і при виведенні товару на ринок. За більш ніж десятиліття успішної роботи компанія зуміла налагодити велику дилерську мережу в ЄС.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwalker |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | 10 хв |
| Вхідна напруга | 110-175 В |
| Вихідна потужність | 1500 Вт |
| Вихідна напруга | 1500 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 3 |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS-232;SmartSlot;USB |
| Кількість вихідних розеток | 4 x IEC 320 C13 |
| Кількість IEC розеток, шт | 4 |
| Кількість АКБ | 3 |
| Призначення | для домашніх ПК;для робочих станцій |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | для дому;на 220 вольт;потужні |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 0-4 мс |
- Ціна: 24 685 ₴




