Це ДБЖ передбачає лінійно-інтерактивний тип дії. Апарат обладнаний декількома розетками та призначений для під'єднання до пристроїв з імпульсними блоками живлення, що дає змогу використовувати його в умовах офісу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwalker |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 480 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 162-290 В |
| Вихідна напруга | 800 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий фільтр | RJ-11;RJ-45 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 7.2AH x 1 |
| Кількість вихідних розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Кількість АКБ | 1 |
| Призначення | для домашніх ПК |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 4 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 186 ₴




