для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 360 Вт, 650 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 170-280 В, АКБ - вбудована, GP05122F, LCD - без дисплея, 240 х 158 х 91.5 мм, 3.83 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.83 кг |
| Вхідна напруга | 170-280 В |
| Вихідна потужність | 360 Вт |
| Вихідна напруга | 650 В*А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Кількість АКБ | 1 |
| Призначення | для домашніх ПК |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 559 ₴






