Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення GEMIX PSN-500U забезпечує стабільну вихідну напругу 220 В у формі чистої синусоїди. Завдяки вбудованому стабілізатору напруги, ДБЖ видає вихідну напругу 220 В навіть з нестабільної вхідної напруги від 140 В до 275 В, без переходу на акумулятор. Внутрішні захисні механізми від короткого замикання, перевантаження, високовольтних імпульсів, зниженої напруги та перешкод гарантують безпеку не лише самого джерела безперебійного живлення, а й підключених до нього пристроїв. ДБЖ розрахований на роботу із зовнішньою герметичною, необслуговуємою свинцево-кислотною акумуляторною батареєю з напругою 12 В та ємністю 50 Аг - 200 Аг, яка НЕ постачається у комплекті. Вбудований зарядний пристрій з можливістю обирати струм заряду (5А / 7А / 9А) дозволяє керувати швидкістю заряджання акумуляторної батареї та ефективно використовувати її ресурс. Функції автоматичного самотестування та захисту батареї від повного розряду дозволяють подовжити її термін експлуатації. Клеми для підключення батареї йдуть у комплекті. Довжина клем – 82 см., площа перерізу кабелю 5.26 мм кв. / 10 AWG.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemix |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Вхідна напруга | 140 до 275 В |
| Вихідна потужність | 350 Вт |
| Вихідна напруга | 500 В*А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатковий акумулятор | без батареї |
| Кількість вихідних розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Кількість АКБ | зовнішній акумулятор |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Призначення | для котлів;для побутової техніки;для домашніх ПК |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | для котла з зовнішнім акумулятором;для насосів опалення;на 220 вольт |
| Тип акумулятора | зовнішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 4 мс |
- Ціна: 5 214 ₴




