Пристрій безперебійного живлення - це надійне рішення для захисту техніки від раптового зникнення постачання енергії, збоїв у живленні чи перепадів напруг. Вони можуть служити резервним джерелом енергії для техніки, щоб користувач мав час зберегти роботу/документи/провести транзакції, а також запобігати пошкодженню техніки внаслідок збоїв у електропостачанні чи стрибків напруги.
Даний ПБЖ виготовлений компанією 2E. Він належить до пристроїв лінійно-інтерактивного типу. Забезпечує вихідну напругу у вигляді ступінчастої синусоїди. Призначений для резервного живлення домашньої та офісної техніки, комп'ютерів, побутового обладнання у випадках непередбачуваних збоїв у постачанні енергії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.1 кг |
| Вхідна напруга | 162 до 295 В |
| Вихідна потужність | 900 Вт |
| Вихідна напруга | 1500 В*А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 8 AH x 2 |
| Кількість вихідних розеток | 3 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 3 |
| Кількість АКБ | 2 |
| Призначення | для домашніх ПК;для робочих станцій |
| РК-дисплей | дисплей |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 140 x 345 x 170 мм |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 417 ₴

