Розмір - 350 х 255 х 26 мм мм, Сумісність - для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17", Метод охолоджування - 1 вентилятор, алюміній + пластик, 2.8 кг, 0.65 кг, Колір - сірий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.65 кг |
| Гарантійний термін | 12 |
| Особливості | 2 х USB 2.0 Hub |
| Розмір | 350 х 255 х 26 мм мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17" |
| Тип охолодження | 1 вентилятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 732 ₴










