Ноутбук Thomson Neo надає потужні та корисні функції. Висока продуктивність, широкі мультимедійні можливості та зручне підключення перетворюють щоденну роботу на комп'ютері на безперервне задоволення. Цей ноутбук із практичним, але стильним дизайном постачається з екраном 15.6".
Чудова функціональність
Швидко та безпечно відкривайте веб-сторінки, спілкуйтеся та дивіться відео на ходу на ноутбуці Thomson Neo з процесором Intel і місткою пам'яттю. Насолоджуйтеся комфортною роботою на екрані 15.6".
Вражаючі розваги
Фільми та відео чудово виглядають на якісному дисплеї, а перегляд перетворюється на справжню кінематографічну подію. Ви можете ще більше посилити це враження, використовуючи порт HDMI для під'єднання телевізора високої чіткості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thomson |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics 600 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Celeron J4105 (1.5 - 2.5 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 370 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 37 Втг |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Глибина | 229 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Роздільна здатність екрана | 1366х768 (HD) |
| Серія (модельний ряд) | THOMSON Neo |
| Також шукають | 2024 року;бюджетні;дешеві;для графічного дизайну;для дому;для підлітків;до 10 000 грн;до 25 000 грн; |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 241 ₴



