Lenovo V15 G3 IAP — бізнесовий ноутбук, створений компанією Lenovo, який має лаконічний дизайн. Призначений для того, щоб робота та розваги завжди були під рукою, оснащений екраном з високою роздільною здатністю Full HD.
Технічні можливості моделі забезпечує команда компонентів із центральним процесором Intel Core i3-1215U, 16 ГБ оперативної пам’яті та містким SSD-накопичувачем. Сховище даних дозволить колекціонувати улюблені ігри, музику, фотографії, відео, фільми та програми.
Клавіатура має ергономічну конструкцію із розділеними невисокими клавішами, які дозволять застосовувати навички сліпого набору. З нею легше працювати з документами, листуватися та вводити дані.
Для підключення периферійних пристроїв, зовнішніх дисків, флеш-накопичувачів і аксесуарів, пристрій оснащений набором портів, серед яких USB і HDMI. Зберігся і LAN-порт для інтернет-кабелю, що буде зручно для офісного чи домашнього використання, адже дозволяє використовувати швидкісне дротове підключення до мережі. Під час роботи з бездротовим підключенням ноутбук також не розчарує, адже підтримує сучасний стандарт Wi-Fi 802.11 ac.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i3 1215U |
| Тип процесора | Core i3 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.2 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 38 Втг |
| Ємність батареї | 2 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 2.0;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 235.8 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" SATA для HDD / SSD | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo V |
| Також шукають | 2023 року;для графічного дизайну;для дому;для підлітків;до 30 000 грн;з SSD-диском;з великим об'ємом |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
| Яскравість | 300nits |
- Ціна: 30 193 ₴








