Ноутбуки Asus відрізняються вишуканістю та стилем. Відомо, що дизайнери цього бренду працюють старанно, створюючи продукти, які задовольняють вимогливі естети.
Одночасно, ноутбуки Asus відрізняються збалансованою ергономікою - серед представлених моделей можна знайти багато компактних та портативних пристроїв, які є популярними серед активних користувачів. У цьому списку заслуговує на увагу Vivobook 15 X1504, який поєднує в собі потужність і привабливий дизайн.
Характерно для ультрабуків, цей ноутбук має тонкий корпус із гладким покриттям. Екран 15 дюймів, з високою роздільною здатністю. З вагою 1.7 кг Vivobook 15 X1504 легко взяти з собою у подорожі, відпочинок чи на щоденні справи, а також стане вірним помічником для студентів.
Потужність ноутбука вражає: процесор Intel Core i3-1215U забезпечує достатньо ресурсів для виконання робочих завдань та проєктів. Кількість пам'яті вистачить для швидкої та ефективної роботи із використанням усіх можливостей приладу.
Для швидкого обміну даними з периферійними пристроями Vivobook 15 пропонує повний комплект інтерфейсів, серед яких один порт USB-C 3.2 Gen 1, два порти USB 3.2 Gen 1 Type-A та порт USB 2.0. Для підключення зовнішніх моніторів або проекторів призначений відеовихід HDMI.
Vivobook 15 X1504 - це легкий спосіб вирішити складні завдання.
Спростіть виконання повсякденних завдань за допомогою Vivobook 15, стильного ноутбука, готового прийти на допомогу будь-де і будь-коли.
Особливості ноутбука:
- спеціальний шарнір дозволяє розкрити екран, що може розкриватися на 180°
- механічна шторка вебкамери гарантує конфіденційність
- антимікробний захист ASUS Antimicrobial Guard Plus антимікробний захист ASUS Antimicrobial Guard Plus
Підготовка Vivobook 15 до нових справ не забере багато часу: технологія прискореної зарядки забезпечує зростання рівня заряду акумулятора від 0 до 60% всього за 49 хвилин.
Чудове зображення
Vivobook 15 оснащується чітким NanoEdge-дисплеєм з тонкою рамкою з трьох сторін. Дисплей має широкі кути огляду та сертифікований TÜV Rheinland як випромінюючий низький рівень синього світла – це зменшує ризик виникнення втоми очей при тривалій роботі за ноутбуком.
Виступ верхівки клавіші на 0.1 мм
При повному натисканні клавіші на клавіатурі ErgoSense не занурюються нижче рівня клавіатурної дошки. Верхівки клавіш залишаються виступати на 0.1 мм над поверхнею, що робить друк
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Синій |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i3 1215U (3.3-4.4 ГГц) |
| Тип процесора | Core i3 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.7 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 42 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 2.0;2 х USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 232.5 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
| Також шукають | 2024 року;для графічного дизайну;для дому;для підлітків;для студента;до 25 000 грн;до 30 000 грн;з S |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
- Ціна: 18 600 ₴








