15.6", 1920х1080 (FullHD), Intel Pentium N6000 (1.1 - 3.3 ГГц), 8 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel UHD Graphics, без операційної системи, TPM модуль, 1.8 кг, сріблястий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Pentium N6000 (1.1 - 3.3 ГГц) |
| Тип процесора | Pentium |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 37 Втг |
| Ємність батареї | 2 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 3.2;2 x USB 2.0;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 235 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" SATA для HDD / SSD | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 3.0 |
| Також шукають | 2024 року;бюджетні;для дому;для підлітків;для студента;до 25 000 грн;до 30 000 грн;з SSD-диском |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 999 ₴








