Надійний ноутбук для вашого бізнесу
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 може похвалитися високою продуктивністю та пропонує цілу низку функцій, спрямованих на бізнес-користувачів. Він є ідеальним вибором як для амбітних комерційних компаній, так і для сучасних освітніх закладів. Завдяки компактному дизайну, яскравому та чіткому 15.6-дюймовому дисплею, потужній платформі, безпеці корпоративного рівня, міцності військового класу та повному набору інтерфейсів ExpertBook B1 стане чудовим портативним партнером для зростання вашого бізнесу.
Справжня портативність
15.6-дюймовий дисплей із кутами огляду 178°, яким оснащений ExpertBook B1, забезпечує чудове зображення в будь-якому сценарії використання. Завдяки тонким рамкам (технологія NanoEdge) ноутбук неймовірно компактний, тому ExpertBook B1 легко поміститься в будь-який рюкзак - ви більше не прив'язані до одного робочого місця.
Шторка для вебкамери
Вебкамера ноутбука ExpertBook B1 оснащена спеціальною шторкою. Закривши її, можна не боятися випадково активувати відеозв'язок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7-1355U (3.7 - 5.0 ГГц) |
| Тип процесора | Core i7 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 362 мм |
| Вага | 1.69 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 42 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2 Type-C;LAN (RJ-45);USB 2.0;USB 3.2;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 233 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Asus ExpertBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | 2024 року;для графічного дизайну;для дому;для підлітків;для програміста;з SSD-диском;з великим об'єм |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
- Ціна: 38 010 ₴








