13.6", 2560х1664 (Liquid Retina), Liquid Retina, Apple M3, 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Apple M3 Graphics (10-core GPU), macOS Sonoma, підсвічування клавіатури, сканер відбитків пальців, 1.24 кг, сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | macOS Sonoma |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Apple M3 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 304.1 мм |
| Вага | 1.24 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 52.6 Втг |
| Ємність батареї | 52.6 Втч |
| Інтерфейси та підключення | 2 х Thunderbolt;Вихід для навушників |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 11.3 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 215 мм |
| Графічний чипсет | Apple M3 Graphics (10-core GPU) |
| Діагональ екрана | 13.6" |
| Додатково | Touch ID;датчик освітлення;Трекпад Force Touch |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | немає |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Роздільна здатність екрана | 2560х1664 (Liquid Retina) |
| Серія (модельний ряд) | Apple MacBook Air |
| Також шукають | 2024 року;для програміста;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;легкі;маленькі;тонкі |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | Liquid Retina |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 473 ₴





