Тип - CD-R, ємність - 700 MB, швидкість - 52x, кількість в упаковці - 25 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.27 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 3.3 Аг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга | 12 В |
| Призначення | універсальні |
| Розмір | 134x60x66 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 513 ₴

