DeepCool AK400 – це добре сумісний процесорний кулер з класичним компонуванням вежі з чотирьох теплових трубок з унікальним дизайном матричних ребер та високопродуктивним вентилятором FDB, який забезпечує чудове розсіювання тепла та надзвичайно низький рівень шуму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 155 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Колір | Яскраво-червоний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немає |
| Під сокет | 1151;1200;1700;AM4;1150;1155;1156 |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 29 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 50000 рік |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 813 ₴



